Naprawa skrzyń M32 M20 – Wstęp

Firma Quest Auto Serwis od początku działalności specjalizuje się w kompleksowej obsłudze aut marki OPEL w zakresie napraw mechaniki i elektroniki pojazdowej. Jedną z naszych specjalności jest naprawa skrzyń biegów Opla o symbolu M20 oraz M32 na poziomie technicznym regeneracji fabrycznej oferowanej przez producenta pojazdu. Nasze zaplecze techniczne i kompetencje kadry zakładu nie odbiegają od standardów autoryzowanych serwisów.

Nowy telefon kontaktowy tylko w sprawie skrzyń M32 794-032-032

 

Skrzynie M32 naprawiamy od ponad 10 lat, przez ten czas doprowadziliśmy proces ich naprawy do perfekcji !

 

Jesteśmy zespołem fachowców z wieloletnim doświadczeniem oraz pasją do motoryzacji i mechaniki samochodowej. Większość z nas ma co najmniej kilkunastoletnie doświadczenie w autoryzowanych serwisach Opla dzięki czemu znamy skrzynie biegów Opla już ze szkoleń – zanim jeszcze dana konstrukcja została wprowadzona do eksploatacji w nowych modelach aut.
Jako jedni z pierwszych mieliśmy do czynienia w problemami i naprawami skrzyń M32 gdy jeszcze pierwsze auta ze skrzyniami M32 i M20 były w okresie gwarancyjnym.
W 2012 roku w związku z likwidacją ASO Opla w którym pracował nasz zespół, rozpoczęliśmy własną działalność.
Nasza wiedza, doświadczenie oraz wręcz pedantyczne podejście do powierzonych nam zadań sprawiło że obecnie jesteśmy jednym z najlepszych serwisów niezależnych o specjalizacji w autach Opla. Cały czas się rozwijamy, szkolimy i rozbudowujemy zaplecze techniczne warsztatu, ale przede wszystkim nieustannie stawiamy na najwyższą jakość naszych usług.
Naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie naprawy skrzyń m32 wspieramy również inne warsztaty oraz serwisy autoryzowanie które także powierzają nam naprawy tych „specyficznych” konstrukcji.
Obecnie naprawiamy około 100 skrzyń biegów rocznie, nie są to może ilości przemysłowe ale i nie dążymy do „masówki” – najwyższa jakość przede wszystkim !

 

Jesteśmy perfekcjonistami, dążymy do tego aby każda skrzynia wychodząca z naszej pracowni działa tak jak zupełnie nowy produkt.

 

Jako jedyni w Polsce pokazujemy w naszej galerii zdjęć oraz materiałach video na YouTube jak przebiega naprawa w naszym serwisie, udowadniając tym samym że rzeczywiście dysponujemy odpowiednim sprzętem umożliwiającym naprawę skrzyni M32 zgodnie z wytycznymi producenta. Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce dysponujemy specjalistycznymi narzędziami stosowanymi do montażu i regulacji nowych skrzyń w fabrykach Opla, przy czym możemy sobie pozwolić na znacznie większą precyzję montażu i regulacji niż w warunkach produkcji fabrycznej.

 

Jesteśmy w 100% przekonani o najwyższej jakości naszych napraw, dlatego przy kompleksowej naprawie wykonanej w naszym serwisie wraz z demontażem i montażem skrzyni bez obaw udzielamy aż 24 miesiące gwarancji.

>> Galeria fotograficzna.<<

>> Filmy z naszej pracowni.<<

Komentarze są wyłączone.